HAKKIMIZDA

ŞEHRİN TAVUKÇUSU olarak 2006 yılından beri, üstün hizmet kalitesi ve güvenilir bir marka olma yolunda çalışarak, müşterilerimize en lezzetli ve en kaliteli piliç ürünlerini sunmak için hizmet veriyoruz. Bursa bölgesinde faaliyetlerimiz doğrultusunda, Bursa’da Hazır Döner çeşitlerimizle toptan satış ve farklı piliç çeşitlerimizle perakende ürünlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. 

ŞEHRİN TAVUKÇUSU ailesi olarak, Hazır Döner İmalatının öncüsü olmak misyonuyla ve hızlı teslimat seçeneklerimizle müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Ülkemizin en büyük değerlerinden biri olan Türk Dönerini en lezzetli seçeneklerle hazırlayarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Şehrin Tavukçusu olarak Bursa’nın ve ülkemizin döner ihtiyacını karşılamak için var gücümüzle çalışıyor, temiz, sağlıklı ve kaliteli ürünlerimizi halkımızın beğenisine sunmaya devam ediyoruz.

ŞEHRİN TAVUKÇUSU AİLESİ


Sipariş Ver


raw chicken fillet with garlic, pepper and rosemary on wooden on chopping board. fresh fillet. fresh chicken meat, chicken fillet with spices at black stone table. top view with copy space.
front-view-fresh-raw-chicken-with-tomatoes-dark-meal-animal-photo-food-color-chicken-kitchen-meat
raw-chicken-fillet-with-garlic-pepper-rosemary-wooden-chopping-board
raw-fresh-chicken-legs-with-red-hot-chili-peppers-white-background
raw-chicken-meat-legs-with-spices-herbs